prodejce odborné literatury s kavárenským provozem
Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracovní náplň : Pracovník poskytuje vysoce kvalifikovaný informační servis o odborných publikacích přímému zákazníkovi (vysokoškolští studenti, advokáti, podnikatelé ).

Zodpovídá za chod kavárny (obsluha zákazníků, příprava akcí - křty knih, vernisáže), dále za prodej publikací, stav zásob na prodejně i ve skladu.

Výdejní místo e-shopu.Hlavní zodpovědnosti : o zajišťuje profesionální prodej přímému zákazníkovi (informační servis, práce s penězi),o zabezpečuje vyřízení objednávek učiněných z internetového obchodu (příprava zboží, fakturace, dobírky),o kontroluje plný stav zásob na prodejně i ve skladu (připravuje objednávky na doplnění zboží, naskladňuje nové zboží, oceňuje a vystavuje knihy na prodejní ploše).

Požadujeme : o základní orientaci v účetních záležitostech (znalost Heliosu výhodou),o prodejní a komunikační dovednosti (orientace na zákazníka),o znalost distribučních požadavků v rámci maloobchodu,o aktivní přístup k práci, samostatnost, pečlivost,o psaní všemi deseti, uživatelská znalost PC.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost