Ostatní řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií
AT & T Global Network Services Czech Republic s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace
 • Uchazeči musí úspěšně projít ústním pohovorem v anglickém jazyce během výběrového řizení. Znalost anglického jazyka by měla odpovídat úrovni C1 / C2Požadované dovednosti : Předchozí zkušenost vedení týmu o 10-15 lidechZkušenosti s motivováním týmu k dodržování KPI, SLA;
 • mentoringem / koučovánímZkušenosti se zákaznickým servisem, technickou podporou, prací v call centru Pokročilá znalost anglického jazyka - denní písemná a mluvená formaVysoká úroveň komunikačních dovedností Technické znalosti - oblast telefonie, digitální televize, internetové sítě Uživatelské znalosti s Win OS, MS Office Pro-zákaznický přístup Zodpovědnost, dochvilnost, pečlivost, flexibilitaPráce v 24 / 7 prostředíMísto výkonu práce : Palachovo nám.

  726 / 2, 625 00 Brnosouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost