Customer support v EXPANDO
EXPANDO
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Chceš být součástí projektu, ve kterém tě čekají neustálé výzvy a ovlivňovat si svůj vlastní úspěch? Nechybí ti odhodlání a dokážeš zabrat?

Pomoz pomáhat spolu s námi českým e-shopům expandovat do světa. Máme pro tebe příležitost sdílet, růst a dosahovat výsledků! Věříme, že Marketplace je budoucnost online obchodování a nechceme, aby domácí e-shopy zaspaly.

Pro naše klienty obhospodařujeme prodeje na Amazon, eMag, Kaufland.de, po celé Evropě i USA, staráme se jim o to, aby měli zákazníci ze zahraničí vždy odpovědi na své otázky včas.

Máš zkušenosti s péčí o zákazníky, umíš být důsledný(á) a vidět věci v souvislostech? Hledáme možná právě tebe. Pro kancelář v centru Prahy (případně externě) přijmeme kolegu (kolegyni) s bystrou myslí a pozitivním přístupem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost