Přidejte se k nám a tvořte kvalitu budoucnosti! #QAEngineer
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Chomutov, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Jsme německá mezinárodní společnost. Jsme lídrem v v zavádění technologií pro elektromobilitu v automobilovém průmyslu. Naší budoucností a vizí je výroba ekologických bezpečných a kvalitních vozidel.

Jste na tom stejně? Rozšiřte náš tým a pracujte ve společnosti kde máme jasnou vizi čeho chceme dosáhnout a jak toho chceme dosáhnout.

Zajištění denního provozu sériové kvalitySpolupráce s inženýrem dodavatelské a zákaznické kvality při řešení reklamacíKoordinace jednotlivých činností a tvoření interní dokumentaceŘešení interních a externích problémů které nastanouJak si našeho nového kolegu představujeme ?

SŠ / VŠ technického nebo elektrotechnického zaměřeníAJ nebo NJ na komunikativní úrovniZnáte systémy IATF 16949 nebo VDA 19.

2 FMEAMáte zkušenosti s vedením QM v automobilovém průmysluMísto výkonu práce : Klášterec nad Ohří - v případě relokace Vám poskytneme relokační příspěvky ve výši 10 000- po dobu 6 měsíců !Co Vám na oplátku můžeme nabídnout my ?

Práce na HPPMožnost seberealizace Účast na mezinárodních konferencích a možnost dalšího vzdělávání Atraktivní finanční ohodnocení + 13.

a 14. plat Účast na mezinárodních konferencích a možnost dalšího vzděláváníJedinečnou zkušenost a stabilní zaměstnání u mezinárodní společnostiPříspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na dopravu25 dní dovolenéVzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost