ASISTENT/KA OBCHODU A MARKETINGU
AC Jobs
Olomouc
před 1 dnem

Jste komunikativní aktivní osobnost, která má ráda práci s lidmi? Máte hlavu plnou nápadů a máte komunikativní německý jazyk?

Neváhejte a pojďte pracovat k nám! Jsme výrobní rodinná společnost, která dbá na přátelskou atmosféru a work-life balance.

Pošlete mi svůj životopis ještě dnes a staňte se součástí našeho týmu!

Pracovní náplň

  • denní komunikace s našimi zákazníky
  • zpracování a upřesňování jednotlivých objednávek
  • práce s dokumentací, zadávání dat do systému
  • příprava podkladů pro fakturaci
  • získávání zpětné vazby od zákazníka, případné vyřizování reklamací
  • spolupráce při administraci obchodních a marketingových činností
  • Co požadujeme?

  • aktivní komunikativní německý jazyk podmínkou
  • ukončené SŠ vzdělání
  • praxe v obchodu či marketingu velkou výhodou
  • aktivní přístup, komunikativnost, příjemné vystupování
  • Co nabízíme?

  • zázemí rodinné společnosti s přátelskou atmosférou
  • práce na jednu směnu
  • aktivní využití německého jazyka
  • pevnou složku mzdy + prémie
  • stravenky v hodnotě 22000 Kč ročně
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • možnost kariérního růstu
  • Požádat