Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
GLOBAL SAFENESS s.r.o.
Brno, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Restaurace provozovaná zaměstnavatelem je zaměřená na speciality indické a nepálské národní kuchyně, vyznačující se speciálními postupy přípravy pokrmů, za použití speciálního koření a originálních receptur.

Tyto postupy, receptury a vlastnosti koření a ingrediencí jsou známy výhradně rodilým kuchařům. Rovněž servírování a prezentace indické a nepálské národní kuchyně vyžaduje znalost této kuchyně, v návaznost na nepálskou kulturu stolování a tradice a v neposlední řadě i alespoň částečnou znalost jazyka rodilých kuchařů, popř.

anglického jazyka. Poznámka k volnému místu : Místo výkonu práce : Golden Nepal, Kotlářská 989 / 51a, Brno Zájemci nechť se dostaví ve dnech 25.

7.2016 až 8.8.2016 mezi 15 : 00 až 18 : 00 hodinou na kontaktní adresu restaurace Golden Nepal, Brno, Kotlářská 989 / 51a, PSČ 602 00 souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost