ZDRAVOTNÍ LABORANT/KA
Nemocnice Šumperk a.s.
Šumperk
před 21 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce : - úseky - hematologie, biochemie; - laboratorní činnost v rámci diagnostické péče, dohled na činnost ostatních odborných pracovníků v oboru.

 • Požadujeme : - odbornou způsobilost dle zákona č. 96 / 2004 Sb., v platném znění;- specializovaná způsobilost předností pro dané úseky;
 • schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování;- pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.Mzdové podmínky : - pro plný pracovní úvazek je sjednána základní měsíční mzda od 20 000,- Kč + zhodnocení praxe, osobní ohodnocení po adaptaci, příplatky nad rámec zákoníku práce, pravidelné výkonnostní odměny, mimořádné odměny a nepeněžní benefity společnosti.
 • Nabízíme : - pracovní poměr na plný pracovní úvazek;- zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti; - nadstandardní benefity společnosti.

  Benefity : - nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti : - týden dovolené navíc, možnost ubytování, měsíční příspěvek na penzijní připojištění 600,- Kč, dotované stravování (oběd za 33,-Kč), bezúročné zápůjčky, relaxační pobyty a zvýhodněné vouchery, rehabilitační cvičení zdarma, nadstandardní pokoje pro rodinné příslušníky, parkování v areálu zdarma, až 7% zvýhodněný nákup ve vlastní lékárně, společenské a kulturní akce společnosti, výhodný tel.

  rodinný tarif, nekuřácké prostředí.Kontakt : telefonicky, e-mailem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost