Strážný/á
Posin, s.r.o.
Polička, Czech Republic
před 20 hodinami
source : Hitprace

NÁPLŇ PRÁCE : práce strážného s místem výkonu práce v Poličských strojírnách a.s. Jedná se o práci na vrátnici, evidenci a kontrolu vstupů a odchodů osob do / z areálu, evidenci a kontrolu vjezdů a výjezdů do / z areálu, kódování, ostraha majetku, obchůzková činnost.

Obsluha kamerového systému a PC. Nabízené pracovní místo je vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nepřetržitý provoz a 12ti hodinové směny.

POŽADAVKY : vyučen, řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič, čistý výpis z rejstříku trestů, zdravotní stav způsobilý popsané činnosti (práce v noci), certifikát strážného-výhodou, příjemné vystupování a vzhled, samostatnost, spolehlivost a odpovědnost, základní znalost práce na PCNABÍZÍME : stabilní zaměstnání, 5 týdnů dovolené v roce, závodní stravování, výhodný telefonní tarif, příspěvek na penzijní připojištění po roce zaměstnání,pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodlouženíKONTAKT : telefonicky (6.

30-14h), e-mailem (v případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail adresu : bozena.andrlikova pos.cz nebo předem telefonicky dohodněte osobní návštěvu)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost