Operátor/ka skladu
Jiří Vaněk
Ostrava, CZ
před 15 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Výstavní 2937 / 132a, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3 V případě zájmu volejte na tel. nebo pište na e-mail.

Společnost zabývající se zakázkovým zpracováním plechů, kovových profilů a trubek přijme operátora / ku skladu. Požadavky : -

SOU s výučním listem. -Min. 1 rok praxe - logistika, sklad. -Výhodou zkušenosti ve skladu s obsluhou VZV (retrák). -Pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, fyzická zdatnost.

Nabízíme : -Práce na HPP, 2 směny. Náplň práce : -Obsluha skladu dle požadavků vedoucího směny. -Obsluha manipulačních vozíků dle požadavků směnového vedoucího a operátorů skladu.

 • Vystavování příjemek, výdejek a dalších dokumentů. -Přejímání zboží a materiálu, nakládka / vykládka, zaskladňování do regálů.
 • Nabízíme : -Placené přesčasy po domluvě, příspěvek na sportovní a kulturní aktivity, firemní akce.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost