Provozní elektrikář
Siemens
Steti, Litomerice CZECH REPUBLIC
před 2 dny

Job Description

naší divizi Gas and Power, která nabízí pestrouškálu produktů, systémů i komplexních řešení pro automatizaci, nyní v závodě veŠtětí hledáme nové kolegy / nové kolegyně na pozici Provozní elektrikář.

Přidejte se k nám!

Hlavnínáplní Vaší práce bude :

npreventivníúdržba elektrických zařízení

nopravyelektrických a elektronických částí strojů a zařízení

nspoluprácese specialisty a s externími servisními pracovníky

núčastpři zkouškách a revizích elektrických zařízení

npráceve směnném provozu

Těšit se můžete zejména na

npestroua různorodou pracovní náplň,

nzkušenýpracovní kolektiv

nzaměstnánís dlouhodobou perspektivou

Měl / a byste mít

nvyučenív oboru elektro / SŠ elektro

nvyhlášku50 / 78 Sb 6

npředchozípraxi v technickém oboru výhodou

nznalostpráce na počítači

nřidičskýprůkaz sk. B

nkomunikativnost,pracovní nasazení, samostatnost a ochotu učit se nové věci

nznalostAJ / NJ výhodou

Dálevám nabízíme

nprostředímezinárodního koncernu Siemens

nsystémfiremního vzdělávání a školení

nširokáškála zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, zaměstnanecké slevy a mnoho dalších)

Job ID : 199412

Organization : Gas and Power

Company : Siemens Gas and Power, s.r.o.

Experience Level : Early Professional

Job Type : Full-time