Koordinátor/ka směny ve skladu - i bez praxe #QHXMr
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Praha, CZE
před 3 dny
source : JenPrace.cz

Náplň práce :

Baví Vás práce s lidmi, jste komunikativní a chcete získat stabilní zaměstnání s výdělkem až 43 000 Kč + mnoho dalších benefitů, jako je např.

13. plat či pravidelná valorizace mezd? Pak nás neváhejte kontaktovat! Hledáme šikovné koordinátory do skladu i bez praxe, vše Vás rádi naučíme! Nástup je přímo do kmenového stavu společnosti, nejedná se tedy o agenturní zaměstnávání.

Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže. Nástup možný ihned!

Na pracoviště se bez problémů dostanete svozovými autobusy ze stanice metra Roztyly tam i zpět.

  • koordinace činností ve skladu
  • komunikace s příjemci / odesílateli zásilek
  • práce s manipulační technikou
  • pravidelné provádění inventur
  • Nabízíme :

  • zajímavé mzdové ohodnocení až 39 000 Kč + 4 000 Kč příplatky navíc dle vybrané směnnosti
  • 13. mzda
  • výkonnostní bonusy
  • nástup přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání)
  • pravidelnou roční valorizaci mezd
  • týden dovolené navíc
  • volné svátky
  • příspěvek na stravování 120 Kč
  • kafeterie
  • vzdělávací kurzy a školení
  • příspěvek na jazykové vzdělávání až 4 000 Kč
  • profesní rozvoj a možnost kariérního růstu
  • zvýhodněný tarif u mobilního operátora
  • zvýhodněné nabídky a programy našich smluvních partnerů (MAKRO karta, Multisportka)
  • firemní akce
  • Požadujeme :

  • fyzická zdatnost
  • základní uživatelská znalost na PC
  • ochotu pracovat na dvousměnný provoz (ranní 5 : 00 13 : 30 / odpolední 13 : 30 22 : 00)
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.