Inženýr pro optimalizaci výroby a procesů
Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
Bor, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Vysočany 54, 348 02 Bor u Tachova. Způsob 1. kontaktu uchazeče se zaměstnavatelem : zaslání profesního životopisu na kontaktní email.

Náplň práce : - Vývoj, zavedení, kontrola a optimalizace nových výrobních procesů na zákl. požadavků zákazníků.- Další rozvoj stávajících projektů z pohledu organizace práce, výrobních technologií, kvality a nákladů- příprava kalkulací Čekáme : - Ukončené středoškolské / vysokoškolké vzdělání technického směru - Zkušenosti z oblasti elektroniky - Relevantní zkušenosti z obdobé pozice- Samostatnost, strukturované pracovní postupy, analytické myšlení a flexibilitu - Komunikativnost, schopnost prosadit se a týmového ducha- Komunikativní znalost anglického a / nebo něměckého jazykaNabízíme : - uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 125 let- možnost profesního růstu - závodní stravování - příspěvek na dopravu - vánoční a věrnostní prémie - po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost