IT odborník na zabezpečení sítí
Axians redtoo s.r.o.
Brno, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt e-mailem : použijte odpovědní formulářHledáme IT odborníka na zabezpečení sítí, ideálně s rozsáhlou praxí v IT oboru, preferujeme zkušenost s Linux operačním systémem.

Nabízíme pozici pracovníka a upřednostňujeme zkušenost s prací v týmu. Dobré komunikační dovednosti, reprezentativní schopnosti a profesionální vystupování.

IT odborník bude v organizační struktuře podřízeným anglicky mluvícího manažera, v týmu do pěti lidí. Bude zodpovídat za technické zabezpečení serverů s operačním systémem Linux.

Požadavky : udržování a dokumentování informací o konfiguraci a nasazení systémuzajištění vysoké úrovně dostupnosti systémupomoc se zaváděním operačních a bezpečnostních zlepšení v oblasti cybersecurityskriptování a automatizaceznalost OP Windows / LinuxZaměstnanecké výhody : 25 dní dovolené za kalendářní rok.

Stravenky ve výši 100 Kč (55 : 45, zaměstnavatel : zaměstnanec).Jazykové vzdělávání (prohlubování znalostí anglického jazyka s rodilým mluvčím).

Po odpracování 12 měsíců (1 rok) vzniká nárok na příspěvek zaměstnavatele na penzijní / životní pojištění. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost