Ředitel/ka hotelů
AXXOS hotel & spa management s.r.o.
Mariánské Lázně, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned, dle dohody. Do hotelů v Mariánských Lázních hledáme zkušeného profesionála s adekvátní předchozí praxí v celkovém vedení hotelového provozu a jasnou orientací na služby nejvyšší kvality.

Hotel bude součástí expandujícího řetězce a orientace v lázeňské oblasti je vítána. Hostům jsou k dispozici prostorné apartmány, nadstandardní wellness zóna, možnost kvalitních lázeňských procedur a vše, co je očekáváno od relaxačního pobytu.

Náplň práce : zodpovědnost za provoz a hospodářské výsledky hotelu, pozitivní reprezentace hotelu a rozvoj firemní kultury, zodpovědnost vůči hospodaření hotelu a finančním prostředkům, zajištění optimalizace nákladů na provoz hotelu, rozdělování úkolů a následná kontrola jejich plnění, plánování, organizování a implementace obchodních strategií, personální řízení, koordinace a kontrola činností všech zaměstnanců, komunikace s klíčovými zákazníky (B2B, B2C) a externími dodavateli, motivace, koučink a hodnocení podřízených pracovníků, podíl na propagaci a tvorbě marketingových kampaní hotelu.

Požadujeme : prokazatelné zkušenost min. 5 let na manažerské pozici v oblasti Operations / F&B / Sales v hotelovém provozu, zkušenost s vedením hotelu zaměřeného na SPA provoz, znalost anglického a ruského jazyka, komplexní ekonomický přehled, orientace na trhu, vysokoškolské vzdělání značnou výhodou, rozhodnost a přirozená autorita, zvládání zátěžových i stresových situací, komunikační, organizační a argumentační dovednosti, strategické i analytické myšlení s kritickým pohledem na detail, výborné prezentační dovednosti, reprezentativní vystupování a vzhled.

Nabízíme : velmi pěkné platové ohodnocení + zajímavé bonusy a prémie, příjemné zázemí prosperujícího řetězce, podílení se na dalším rozvoji zajímavého produktu, možnost ubytování, stravování na pracovišti, zvláštní prémie, zaměstnanecké výhody.

Kontakt pro zájemce : POUZE e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.