Obsluha stavebních strojů /čelního kolového nakladače
Česko - saské přístavy s.r.o.
Děčín, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Loubská č.p. 704 / 9, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2Požadujeme : - odpovědný přístup k práci, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem- zkušenosti z podobného provozu výhodouNáplň práce : - obsluha překladního zařízení (VZV, bobcat, stavební stroje) (naskladňování / vyskladňování zboží, drobné překladní práce, )- pomocné práce při údržbě budov a mechanizaceNa všechny typu překladního zařízení zdarma vyškolíme!Nabízíme : Příspěvek na stravování, Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na rekreaci, týden dovolené navíc, firemní akce,aj.

Kontakt : Ing. Petra Gruberová - vedoucí manažer, tel. 602 425 516 (volat 8 : 00 - 16 : 00), e-mail : petra.gruberova csp-labe.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost