Elektrikář, potravinářská výroba, Plzeň - sever
Grafton Recruitment
Plzeňský kraj
před 4 dny
source : Hitprace

POPIS POZICE :

Hledáme elektrikáře do potravinářské výroby pro Plzeň-sever. Na této pozici Vás čeká : * údržba výrobních strojů a zařízení, jejich nastavení, seřízení a opravy* provádění preventivní a prediktivní údržby strojů a zařízení dle stanoveného časového plánu* dozor nad dodržováním nastavených pravidel BOZP a platných vyhlášek* operativně odstraňuje vzniklé poruchy strojů a zařízeníPřihlaste se a dozvíte se víc : )

BENEFITY :

  • příspěvek na stravování
  • smlouva na dobu neurčitou* navýšení mzdy po zkušebná době*penzijní pojištění*výrobky za zvýhodněnou cenu*pro tatínky 1 den placeného volna*jazykové kurzy*za každý rok 1 den navíc, strop celkem 30 dní
  • POŽADAVKY :

  • ochota pracovat na 12hodinové směny (střídání krátkého a dlouhého týdne)* vzdělání elektro nebo zkušenost na podobné pozici* vyhláška 50* příjemné vystupování
  • Požádat