Do naší pražské rodinné společnosti hledáme zdravotní sestru!
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Jsme rodinná společnost působící na českém trhu od roku 1991 poskytujeme domácí zdravotní péči po celém území Hl.m.Prahy pro klienty v jejich vlastním sociálním prostředí.

Zdravotní péči našim klientům poskytuje tým zkušených zdravotních sester s dlouholetou praxí v nemocničních lůžkových zařízeních.

Tento tým vede po odborné a organizační stránce vrchní sestra nedílnou součástí její práce je poskytování osobních a telefonických konzultací potencionálním klientům rodinným příslušníkům a jejich blízkým.

Naše agentura domácí zdravotní péče sídlí od svého vzniku v centru Prahy. -Spolupracujeme s lůžkovými zařízeními odbornými ambulancemi a ošetřujícími lékaři po celé Praze.

 • Dlouhodobě spolupracujeme s 3. lékařskou fakultou UK -Hledáme nové kolegy / ně na HPP i DPP kteří mohou nastoupit ihned! Co bude Vaše náplň práce?
 • Ošetřovat klienty v jejich přirozeném prostředí -Zajistit předepsanou zdravotní péči - aplikace injekcí a léků podávání léků ošetřování ran -Komunikace v terénu s pacienty a jejich rodinami Co od Vás očekáváme?
 • Odborné znalosti všeobecné zdravotní sestry / bratra - maturitní vysvědčení -Plynulá komunikace v českém jazyce -Trestní bezúhonnost -Samostatné a příjemné vystupování Co Vám můžeme nabídnout?
 • Benefit dohodou - osobní automobil i k soukromým účelům -Stravenky -Příspěvek na telefon a kupon MHD -Flexibilní pracovní doba -Vhodné pro MD ale i jako přivýdělek k důchodu -Možnost přivýdělku formou DPP / DPČ nabízíme i praxe Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Brigády
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost