Pracovníci v přímé péči
DIAKONIE ČCE - středisko v Praze 5 - Stodůlkách
Praha-Krč, CZ
před 16 hodinami
source : Easy-prace.cz

Kontakt : tel. : použijte odpovědní formulář / 8-16hod, e-mail : použijte odpovědní formulářMísto výkonu práce zaměstnance : Šípková 1838 / 1, Praha 4 - Krč, 14200Jinolická 931, 190 12 Praha 9 / Praha 14Požadavky : Upřesňující informace3) : (požadavky ŘP skupin.

jazykové požadavky, náplň práceapod.)Od nové / ho kolegy / gyně požadujeme : - vzdělání dle zákona o sociálních službách č.

108 / 2006 Sb. (kurz pracovníka v sociálních službách je možné si doplnit při výkonu zaměstnání. Doplnění kurzu finančně podpoříme po zkušební době)- dobré komunikační dovednosti, - aktivní přístup k práci, zodpovědnost, - organizační schopnosti- kladný a respektující vztah k cílové skupině služby, - trestní bezúhonnost, - řidičský průkaz skupiny BNabízíme : - pracovní poměr, - práci na směny (dvousměnný provoz, denní a noční směny, cca 14-15 směn za měsíc), - výborné finanční ohodnocení (základní mzda + osobní ohodnocení), mzda ve zkušební době 25 000 Kč, - samostatnou a různorodou práci v rodinném kolektivu, - stabilní pracovní zázemí v renomované neziskové organizaci, - pravidelné supervize a porady, - podpora dalšího vzdělávání (nejméně 24 hodin ročně), - stravenky v hodnotě 95 Kč, - 6 týdnů dovolené,- pracoviště v příjemné lokalitě (dům se zahradou a bazénem)Co u nás budete dělat?

 • poskytovat sociální službu (klientelou jsou lidé od 18 let s mentálním postižením)- vykonávat přímou péči s klienty- plnit roli klíčového pracovníka- zpracovávat a vést dokumentaci klientů (denních záznamů, individuálních plánů atd.
 • práce v terénu (doprovázení k lékařům, do práce, na nákupy)- volnočasové aktivity (výlety, procházky, kulturní akce,..

  Zaměst.výhody : Vzdělávání, týden dovolené navíc (celkem 6 týdnů), stravenky

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost