Inženýr kvality
Orienta Czech s.r.o.
Plzeň, CZ
před 19 hodinami
source : Easy-prace.cz

Řešení reklamací ve vztahu k zákazníkům / dodavatelůmPřímá komunikace se zákazníky / dodavateliPříprava projektů po stránce kvalityDohled nad kvalitou ve výroběZavádění nápravných a preventivních opatřeníSpráva vstupní, výstupní kontroly, účast na auditechKontrola vadných dílůPožadujeme : SŠ / VŠ technického směruProkazatelná praxe v oblasti kvality ve výrobní společnosti, ideálně z automotive Zkušenosti s dodavatelskou / zákaznickou kvalitouVelmi dobrá znalost AJ podmínkou, NJ výhodouOrientace v nástrojích a normách kvality - IATF 16949 a ISO 9001, PPAP, FMEA, aj.

Znalost MS OfficeNabízíme : Práce v mezinárodní, rozvíjející se společnosti5 týdnů dovolenéSmlouva na dobu neurčitouVelmi dobré možnosti pro další profesní a kariérní růstJazykové kurzyOdpovídající ohodnoceníPříspěvky na dopravu, stravování, sport aj.

Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost