Risk Analyst
Dentons Europe Services s.r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

MÍSTO VÝKONU : V celnici č.p. 1034 / 6, Nové Město, 110 00 Praha 1KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Krupauerova Blanka, e-mail : použijte odpovědní formulář"Revize nových požadavků klientů a záležitostí předložených prostřednictvím systému NBI, v případě potřeby získávání dotazů a provádění vyhledávání konfliktů a analýzy výsledků za účelem identifikace konfliktů v souladu s firemní politikou a příslušnými regulačními požadavky.

Zajištění praní špinavých peněz, sankcí a dalších kontrol rizik. Poskytování podpory v oblasti obecných zásad týkajících se dodržování zásad, jako je obchodování s akciemi, povinnosti mlčenlivosti, vnější zájmy, boj proti úplatkářství a korupci, atd.

Požadavky : znalost anglického jazyka (úroveň C1), zkušenosti z advokátní kanceláře, banky a pod, nutná znalost oblasti compliance, risku, AML.

atd.Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost