AUTOKLEMPÍŘ / KAROSÁŘ (přípravář)
DOBE - CAR s.r.o.
Holešov, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

pracoviště Holešov- náplň práce : lícování karosérií, vyhledávání deformit karosérií, oprava a výměna deformovaných dílů, odborné klempířské práce, montáž a demontáž částí motorových vozidel, oprava karoserie, poškozeného laku a svařování, vyrovnání a broušení karoserie, kontrola geometrie karoserie- požadavky : praxe v oboru, odbornost, platný svářečský průkaz, profesionalita, - nabízíme : mzdu v rozsahu 35 000 až 40 000 Kč, nástupní bonus 30 000 Kč, bonusový systém odměn závislý na vlastním výkonu a šikovnosti, pravidelné vzdělávání, mobilní telefon i pro soukromé účely + zvýhodněné rodinné tarify, slevy na materiál a služby, zvýhodněné nákupy, půjčovnu příslušenství, stravování v místě společnosti- Kontakt telefonicky Po-Pá (8 : 00 - 16 : 00 hod.

p. Košíková, tel : 774 614 086) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail : kariera dobecar.

cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost