asistent stavbyvedoucího
Rondo - stavební s.r.o.
České Budějovice, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce : technické a odborné zajištění svěřených úkolů na stavbě, zajištění administrativního chodu staveb ( stavební deník, kontrola fakturace, evidence dodacích listů), organizace a kontrola podřízených zaměstnanců, zajištění menších materiálových dodávek.

Požadavky : ŘP sk. B - aktivní řidič, uživatelksá znalost práce na PC ( word, excel), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, organizační dovednosti.

Nabízíme : práci v malém kolektivu pod vedením zkušeného stavbyvedoucího, odpovídající mzdové ohonocení, služební telefon, notebook, automobil ( i soukromým účelům).

Vhodné pro absolventy, možnost odborné praxe a profesního růstu.Nástup dle dohody. V případě zájmu zašlete životopis s fotografií na e-mail : strouhalovarondo seznam.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost