KONSTRUKTÉR SE ZNALOSTÍ ANGLICKÉHO JAZYKA
AC Jobs
Pelhřimov
před 6 dny

Máte SŠ vzdělání technického směru a zkušenosti s konstruováním 3D modelů? Chcete při své práci využívat anglický jazyk?

Podílíte se rád na zlepšování procesů ve výrobě? Pak jste ten vhodný kandidát! Úspěšná firma s více jak 20-letou historií a zázemím v České republice hledá do svého týmu novou posilu na pozici : KONSTRUKTÉR SE ZNALOSTÍ ANGLICKÉHO JAZYKA (29.-34.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Navrhování řešení v 3D programech
  • Vytváření výkresové a technické dokumentace
  • Zpracování cenových nabídek
  • Možnost podílet se na nových postupech výroby
  • Spolupráce s technologickým úsekem
  • Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk - komunikativní úroveň
  • Praxi v oblasti konstrukce
  • Znalost programu SolidWorks
  • Přehled v oblasti strojírenství výhodou
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Kurzy angličtiny
  • Příspěvek na stravování
  • Odměny za nové návrhy
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Požádat