Pracovník leštírny skla
Crystal BOHEMIA, a.s.
Poděbrady, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci? Jste pracovitý / á, spolehlivý / á a manuálně zručný / á? Pak hledáme přesně Vás! Náplň práce : provádění jednoduchých obslužných a doplňkových prací v leštírně skla obsluha leštících boxů a manipulace s výrobky provádění jednoduchých operací ve sklářské výrobě odebírání vzorků, úprava chemického složení lázní obsluha technického zařízení a kontrola správnosti jeho činnosti za dodržení pracovních postupů úklid na pracovišti úkoly dle nařízení nadřízeného nepřetržitý provoz (po pá 8h / směny, 2 víkendy v měsíci 12h / směny) Požadujeme : zákl.

vzdělání (výhodou vyučen flexibilita, odpovědnost, samostatnost, aktivní přístup k práci zkušenost s paletovým vozíkem fyzická zdatnost Nabízíme : zaměstnání na HPP možnost rychlého pracopvního postupu zajimavým finančním ohodnocením školení zaměstnanecké benefity (závodní stravování, příspěvěk na důchodové pojištění, masáže apod.

místo výkonu práce Poděbrady nástup možný ihned Zaujala Vás tato pozice? Pošlete obratem Váš životopis nebo se dostavte osobně k nám do společnosti každý pracovní den v době od 9,00 -

11,00 hodin na osobní pohovor.

Případně volejte 739 488 911

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost