PRACOVNÍK/ICE FYZICKÉ OSTRAHY - OZP
BPSA s.r.o.
Jičín, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

PRACOVNÍK / ICE FYZICKÉ OSTRAHY - OZP - pracoviště Jičín. KONTAKT NEJPRVE EMAILEM NEBO TELEFONICKY! V případě zájmu nejprve zasílejte životopisy na e-

mail : nabor bpsa.cz, nebo se obracejte na tel. : 734 300 442 pí Kvapilová ve všední dny od 8 - 15h. Společnost přijme pracovníky / pracovnice pro bezpečnostní službu v Jičíně, vhodné pouze pro OZP -

jedná se o chráněné pracovní místo. Nabízíme : pravidelně vyplácená mzda, zákonné příplatky, věrnostní odměny, motivační (výkonnostní) odměny, stabilitu, proplácíme vstupní prohlídku a výpis z RT.

Požadujeme : zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, výhodou profesní kvalifikace strážný. Náplň práce : ostraha firemního areálu (ne obchodní centrum), evidence příchozích a odchozích osob a vozidel, klíčové hospodářství.

Směny od 6-18 a 18-6h.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost