Obchodní referent/ka ( export )
RAVAK a.s.
Příbram, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Pozice : obchodní referent / ka ( export )Náplň práce : - péče a servis zákazníkům v EU i mimo EU- schopnost poskytnout potřebné informace o nabízeném sortimentu- příjem objednávek- úzká spolupráce se skladem- příprava a vystavení zálohových, nabídkových i vydaných faktur- příprava podkladů k vystavení celních dokladůPožadujeme- SŠ vzdělání ekonomického směru- znalost anglického jazyka podmínkou (francouzština / španělština výhodou)- zkušenosti s administrativou pro export, práce na PC (znalost BYZNYS Win výhodou, není podmínkou)- znalost MS office (WORD, EXCEL)- samostatnost i schopnost týmové spolupráce- odpovědný přístup k práci, pečlivostZaměstnanecké výhody : Pololetní, roční a mimořádné odměny.

Příspěvky ze sociálního fondu. Závodní stravování.Nástup možný ihned (dle dohody). Mzda : 23 000,- až 25 000,- KčPracovní doba 7 : 00-15 : 30 hodin.

Kontakt : Triner Jan Ing., tel. : 318 427 234, e-mail : jan.triner ravak.comPrvní kontakt telefonicky v pracovní dny 7 : 00 - 15 : 30 hod.

Místo výkonu práce : RAVAK a.s., Obecnická č.p. 285, Příbram I

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost