Referent/ka - oddělení logistiky
PARTNER 4 JOB s.r.o.
Čestlice, CZ
před 6 dny

Náplň práce :

  • Zpracování objednávek o dodání zboží
  • Zpracování dodacích a celních dokladů
  • Výběr vhodného dopravce, optimalizace dopravy
  • Sledování skladových zásob - naskladňení / vyskladňení
  • Příprava podkladů pro inventarizaci, fakturaci
  • Komunikace se zákazníky
  • Požadujeme :
  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • Pečlivost, zodpovědnost
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Nabízíme :

  • Zázemí nadnárodní společnosti s velmi stabilním a přátelským kolektivem
  • Zaměstnanecké benefity
  • Místo výkonu práce : Čestlice (vlastní automobil vzhledem k dostupnosti nutností)
  • Platové ohodnocení : cca 27.000 - 30.000 Kč + ¼ prémie + 3.000 Kč měsíčně příspěvek na dopravu