Supervisor Kvality
CSC Computer Sciences s.r.o.
Praha-Nusle, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Adresa : Pikrtova č.p. 1737 / 1a, Nusle.140 00 Praha 4Kontakt : Jangavadze Nino, e-mail : použijte odpovědní formulářSouhrn : Odpovědnost zahrnuje poskytovat podporu funkcionálním specialistům, včetně eskalace na žádosti vedoucího.

Podporovat a monitorovat postupy koordinaci a správu konkrétního projektu.Vyvíjení, monitorování plus správa vzdělávacích programů pro zajištění kvality a kontroly kvality.

 • Vedoucí auditor na podporu programu interního auditu. - Odborný subjekt (SME) pro vývoj procesů, zlepšování procesů a projekty zlepšování služeb.
 • Monitorované zabezpečení kvality pro zkušební peer review a testování integrace systému.Požadované : Znalost anglického na úrovni C1 podmínkou, 6 nebo více let zkušeností v oblasti zajištění kvality.
 • 2 nebo více let zkušeností s vedenim teamu.Zkušenosti s fungováním principů řízení kvality, kontroly kvality, statistické analýzy, ISO a šesti sigmaVýhody : 5 dní dovolené navíc, kafetérie, občerstvení na pracovišti, stravenky, vzdělávání

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost