Disponent/technik prototypové výroby
Schaeffler
Svitavy
před 1 dnem

Schaeffler je dynamická globální technologická společnost. Její úspěch je výsledkem podnikatelského ducha a dlouhodobé tradice soukromého vlastnictví.

Zní to pro Vás zajímavě? Jako partner všech předních automobilových výrobců i klíčových hráčů v leteckém odvětví a dalších průmyslových oblastech Vám nabízíme mnoho příležitostí k rozvoji.

Náplň práce

 • zodpovídá za vystavení a aktualizaci projektové dokumentace (checklist) a koordinaci jednotlivých aktivit zodpovídá za vystavení a aktualizaci projektového BOM na základě BOM a Make-or-Buy zajišťuje objednání nástrojů a komponent dle zákaznických potřeb zodpovídá za vystavení výrobních plánů zodpovídá za vytváření a aktualizaci P-FMEA pro prototypovou výrobu zodpovídá za vystavení a zpracování výrobních a balicích zakázek zajišťuje expedici a transport hotových dílů zodpovídá za organizaci skladových zásob (stavy, pravidelná inventura, odepisování, šrotace, ) řídí, podporuje a kontroluje aktivity trvalého zlepšování, např.
 • optimalizace procesu, program 0 chyb , IDM, PDCA a KVP projektovou práci podílí se na správné kalkulaci pro nové projekty (montážní přípravky, SW, komponenty, ) Podporuje při řešení aktuálních témat, problémů a kritických situací (výroba forem, objednávání dílů, výroba, odesílání dílů k zákazníkovi, ) dle potřeby provádí analýzu nákladů spolupracuje s centrálním oddělením v Herzogenaurachu

  Kvalifikační předpoklady

 • středoškolské / vysokoškolské vzdělání
 • znalost AJ podmínkou
 • praxe v automotive výhodou
 • spolehlivost, pečlivost
 • ochota učit se novým věcem
 • Čeká Vás zajímavá pracovní náplň a vynikající příležitosti k rozvoji, protože inovacemi ovlivňujeme budoucnost. Těšíme se na Vaši žádost o zaměstnání.

  Informace o tom, co pro nás znamená leadership, lze nalézt zde : schaeffler.com / leadership.

  www.schaeffler.com / careers

  Vaše

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost