Kurátor sbírky památek venkovské architektury v Muzeu lidových staveb v Kouřimi
Regionální muzeum v Kolíně
Kouřim, CZ
před 20 hodinami
source : Easy-prace.cz

První kontakt : Pšeničková Radka Mgr., tel. : použijte odpovědní formulář, Po - Pá 10 - 16 hod,e-mail : použijte odpovědní formulářosobně : Karlovo nám.

8, Kolín.Požadavky : Dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru památková péče - architektura, památková péče - etnografie / etnologie, nebo památková péče - historieProkazatelný odborný zájem o památky venkovské architektury Zodpovědný přístup ke správě předmětů kulturní hodnoty Kladný vztah ke kulturnímu dědictví a dobrá orientace ve způsobech prezentace kulturního dědictví Schopnost samostatné tvůrčí činnosti Dobré komunikační a didaktické schopnosti Organizační schopnosti Dobrá orientace v oblasti muzejnictví a památkové péče Časová flexibilita (pružná pracovní doba, nárazově nutnost práce o víkendech, svátcích apod.

Aktivní spolupráce při přípravě národopisných pořadů a dalších doprovodných programů v Muzeu lidových staveb v KouřimiPlatný řidičský průkaz - oprávnění skupiny B výhodou.

Nabízíme : Pracovní poměr v rozsahu 1,0 úvazku na dobu určitou (možnost změny na pracovní poměr na dobu neurčitou), zařazení do 12.

platové třídy dle katalogu prací ve veřejných službách a správě, místo výkonu práce : Kouřim, zahájení pracovního poměru : březen - duben 2020.

Přihláška musí obsahovat : Kontaktní údaje (adresa, telefonické spojení, e-mail) Strukturovaný životopis Platný výpis z rejstříku trestů Kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Přihlášky včetně veškerých požadovaných příloh, zasílejte v písemné podobě do 14.2.2020 na adresu Regionální muzeum v Kolíně, p.

o., Karlovo náměstí 8, 280 02 Kolín 1 Informace na tel. : použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost