Koordinátor (AJ+ukrajinština)
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Velké Meziříčí, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

CO BUDETE DĚLAT?Komunikovat se zahraničními pracovníky a řídit jejich práci ve výroběPodílet se na integraci pracovníků do společnostiSpoluúčastnit se náborových řízení, lékařských prohlídek zahraničních pracovníkůAsistovat při ubytování pracovníků a zpracovávat připomínkyZajišťovat komunikaci a pomáhat s překladem při zaškolení a ve výroběSpoluúčastnit se vstupního a výstupního školeníPravidelně komunikovat s kolegy z jiných odděleníZpracovávat příslušnou dokumentaciPožadujeme : Máte aktivní češtinu, angličtinu a ukrajinštinu a rádi byste se podíleli na integraci nových zaměstnanců z Ukrajiny do výrobní firmy?

Výhodou je praxe obdobné pozice a technické vzdělání. Zajímavá mzda, zkrácená pracovní doba 7,5 hod., 25 dní dovči a další benefity! Nabízíme : CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?

Zázemí stabilní mezinárodní společnostiZajímavá mzda + 13.platFlexibilní zkrácená pracovní doba 7,5 hod. / denně25 dní dovolenéZvýhodněný mobilní tarifPříspěvek na stravováníPříspěvek na volnočasové aktivityPříspěvek na životko, penzijkoFiremní akceMísto výkonu práce : VelkomeziříčskoVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek, Zkrácený úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost