Elektromontér údržby PTZ
Dopravní podnik města Olomouce, a.s.
Olomouc, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : Koželužská č.p. 563 / 1, Olomouc. Nástup možný ihned.Přihlášky s profesním životopisem a telefonním kontaktem přijímá personalista DPMO, a.

s. POUZE na adrese Dopravní podnik města Olomouce, a.s. Koželužská 563 / 1, 779 00 Olomouc, tel. : 585 533 176, e-mail : vranova dpmo.

cz, www.dpmo.czPožadujeme : - Vzdělání ÚSO nebo SO ( obor elektro - silnoproud )- Platná zkouška dle vyhlášky č. 50 / 78 Sb.

Vyhláška č. 100 / 1995 - výhodou- Praxe v oboru výhodou- Řidičský průkaz skupiny C podmínkou- Trestní bezúhonnost- Dobrý zdravotní stav ( občasná práce v noci, práce na vysokém napětí )Nabízíme : - Perspektivní zaměstnání a zázemí stabilní společnosti- Práci v jednosměnném provozu- Jízdní výhody pro zaměstnance i pro rodinné příslušníky- 5 týdnů dovolené- stabilizační odměnu ve výši tří průměrných měsíčních mezd časově rozloženou do 3 letDalší zaměstnanecké výhody příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní spoření nebo životní pojištění až 4.

000,- Kč měsíčně, stabilizační a věrnostní odměny, osobní účet zaměstnance, výhodné mobilní tarify i pro rodinné příslušníky a další.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost