Všeobecná sestra v sociálních službách
Sagapo, příspěvková organizace
Rýmařov
před 1 dnem
source : Hitprace

místo výkonu práce : RýmařovPožadujeme : - Znalost v oblasti zdravotních služeb- Znalost práce na PC (program WORD, EXCEL)- Řidičské oprávnění - sk.

B, požadováno aktivní řízení- Vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném zdravotnickém bakalářském nebo magisterském studijním programu nebo vyšší odborné zdravotnické vzdělání nebo střední zdravotnické vzdělání s maturitní zkouškou Nabízíme : - Délka pracovní doby 40 hod.

týdně, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba v nepřetržitém provozu v jednosměnném pracovním režimu denní směny- Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení- Platové zařazení v 10.

platové třídě + osobní příplatek po uplynutí 3 měsíční zkušební doby - Nástup možný ihned nebo dle dohody. - 1 týden dovolené navíc, příspěvek na obědy, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na kulturní a sportovní aktivity, indispoziční volno 1 den ročně, zvýhodněný tarif T-mobile, vzdělávání v oboru Hlásit se na e - mail : varja.

mrazkova sagapo.cz nebo na tel. č. 554 211 061Z : 30.10.2019 A : 4.2.2020

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost