Klientský pracovník/-ice - Praha
Československá obchodní banka, a. s.
Česká republika, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Československá obchodní banka, a. s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • Přidáno : 10.1.2019
  • Úředníci v oblasti financí :

    Místo výkonu práce : Praha

    Kontakt : Šrámková Kristýna, e-mail : krsramkova csob.cz

    Klientský pracovník / -ice

    Láká Vás práce v bance? Jste rádi v kontaktu s lidmi? Baví Vás komunikace, nebojíte se práce s penězi a chtěli byste se realizovat i v obchodní činnosti?

    Pak je tato pozice skvělou příležitostí právě pro Vás!

    Pracovní náplň :

    zajišťování poradenských služeb v oblasti bezhotovostních a hotovostních operací

    aktivní vytváření vztahu s klienty a péče o klienty ČSOB

    aktivní nabídka a prodej produktů skupiny ČSOB

    plnění obchodních výsledků a plánů

    Nehledáme "ideální kandidáty" na pozici, ale motivované lidi s potenciálem k rozvoji.

    Požadavky :

    SŠ vzdělání s maturitou

    obchodní předpoklady

    dobré komunikační schopnosti

    cílevědomost a zájem o sebevzdělávání

    výhodou komunikativní znalost anglického nebo jiného světového jazyka

    Nabízíme :

    možnost budovat kariéru, získávat zkušenosti a rozvíjet se

    perspektivní a odpovědnou práci v prosperující mezinárodní společnosti

    stabilní zaměstnání s možností odborného růstu a vzdělávání

    příjemné pracovní prostředí

    motivující finanční ohodnocení

    široké spektrum zaměstnaneckých výhod v rámci celé finanční skupiny ČSOB

    příspěvek na penzijní a životní pojištění

    týden dovolené navíc

    příspěvek na stravování

    příspěvek na volnočasové benefity - Cafeteria systém

    3 dny zdravotního volna

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)