Ostraha prodejny Kaufland
Bohemia Marten Plus s.r.o.
Kolín, Czech Republic
před 20 hodinami
source : Hitprace

První kontakt : Lihotská Alena, tel. : 606 333 112, 8 - 17 hod,e-mail : nabor.ostrava bohemiaplus.cz.Pro informaci ohledně pracovního místa volat na uvedený telefon.

Nechodit na pobočku.Požadujeme : Věk nad 18 let, příjemné vystupování, trestní bezúhonnostPraxe v oblasti security ( podmínkou)Znalost kamerového systému(podmínkou)Certifikát strážnéhoVhodné pro OZP / 12-ti hodinové pracovní směny / Pochůzková činnost v rámci svěřeného objektuSpolupráce při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

Náplň práce : Pochůzková činnost po prodejně.Nabízíme : Práci v silné a stabilní společnostiOdpovídající platové ohodnocení, odměny za plnění cílůMožnost zálohy na mzduMožnost získání náborového příspěvku ve výši 6000 kč Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměruNástup možný ihned.

Náplň práce : Pochůzková činnost po prodejně. Nabízíme : Náborový příspěvek 6.000 KčUbytování pro mimo Kolínské uchazečePráci v silné a stabilní společnostiOdpovídající platové ohodnocení, odměny za plnění cílůMožnost zálohy na mzduJedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměruNástup možný ihned.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost