Detektivové kamerového systému/ fyzická ostraha
SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.r.o.
Příbram, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Pozice : Detektivové kamerového systému / fyzická ostrahaOstraha obchodní jednotky - práce s kamerovým systémem + záchyty, preventivní a kontrolní činnost.

Služby krátký / dlouhý týden nebo domluvou.NÁSTUPNÍ mzda od 110,-Kč / hod + finanční bonusy. Po zapracování možnost dlouhodobé spolupráce na HPP.

Požadujeme : aktivní přístup, výpis z RT, znalost práce s PC. Zaměstnanecké výhody : finanční bonusy, možnost naplánovat si směnyNástup možný ihned na dobu určitou do 31.

12.2021Mzda : 110,- až 120,- Kč / hod.,Kontakt : Řezáčová Dana, tel. : 775 872 794 po - pá od 8 : 00 do 16 : 00 hod., e-mail : d.

rezacova security.czPozn. Termín a místo osobního setkání bude domluveno telefonicky.Místo výkonu práce : SECURITY CENTRUM SLUŽEB s.

r.o.provozovna HusovaHusova č.p. 622, Příbram VI-Březové Hory

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost