Lékař výjezdové skupiny ZZS
Zdravotnická záchranná služba Jihočeského kraje
Český Krumlov, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Lékař výjezdové skupiny ZZS - vzdělání vysokoškolské. Pracoviště Český Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody, prac.

úvazek plný, prac. doba nepřetržitá. Mzda 35.000, - 55.000, Kč hrubého. Požadujeme : specializovanou způsobilost v oboru urgentní medicína, popř.

anesteziologie a intenzivní medicína, chirurgie, kardiologie, neurologie, traumatologie, vnitřní lékařství, všeobecné praktické lékařství.

Nabízíme : plat dle platných právních předpisů - 13. nebo 14. platová třída (nařízení vlády č. 564 / 2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha č.

8), osobní přípatky - za práci v sobotu, neděli a ve svátek, za noční práci, proplacení přesčasové práce včetně zákonných příplatků, 5 týdnů dovolené + 1 týden dodatkové dovolené, příspěvek na penzijní spoření nebo na životní pojištění, dotované stravenky, podporu v odborném vzdělávání.

Zaměstnanecké výhody : přípravu na atestaci z urgentní medicíny, klinické dny a stáže na jiných pracovištích (popř. práci tamtéž na částečný úvazek).

Kontakt : MUDr. Marek Slabý, MBA , tel : použijte odpovědní formulář, použijte odpovědní formulář Ověřeno 17.6.2019

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost