KREATIVNÍ OBCHODNÍK
AC Jobs
Brno
před 4 dny

Hledáte atraktivní práci co vás bude opravdu bavit? Jste akční, ktrativní člověk s pozitivním přístupem? Obchod, marketing a propagaci vnímáte jako super kombinaci?

Máte jedinečnou příležitost podporovat velmi žádaný, vymazlený produkt, který v ČR nemá konkurenci! Jste náš člověk? Zašlete nám vaše CV! Do týmu dynamické reklamní společnosti hledáme čerstvou krev s novými nápady na pozici : KREATIVNÍ OBCHODNÍK -

JEDINEČNÝ MARKETINGOVÝ PRODUKT (okolo 35 000 Kč + provize)

Pracovní náplň

  • reprezentace značky na českém trhu
  • oslovování a návštěvy u potencionálích zákazníků (především velké firmy, korporace, arch. kanceláře, interieroví dodavatelé)
  • prezentace řešení, hledání toho nejvhodnějšího dle požadavků a potřeb zákazníka
  • příprava kreativních a obchodních nabídek
  • spolupráce s realizací, grafiky a ostatními kolegy
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • zkušenosti na obchodní pozici (prodej služby výhodou)
  • pokročilou znalost anglického jazyka (komunikace se zákazníky, tvorba cenových nabídek)
  • velmi vítáme praxi v makretingu, reklamě, designu,
  • grafice, apod. a především zájem o tento obor

  • reprezentativní vystupování, nadšení, kreativitu, drive
  • řidičský průkaz sk. B
  • Co nabízíme?

  • atraktivní práci se super produktem
  • zázemí rostoucí společnosti a fajn parťáky
  • plnou podoru do začátku
  • služební auto i k soukromým účelům
  • provize z prodeje, bonusy a mimořádné odměny
  • služební telefon
  • možnost profesního růstu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na Multisport kartu
  • místo výkonu práce : Brno
  • Požádat