Pomocní pracovníci ve zdravotnickém provozu
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze
Praha-Nové Město, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, U Nemocnice 499 / 2, Praha 2 Způsob prvního kontaktu : E-mailem na adresu použijte odpovědní formulář Kontaktní osoba : paní Toušková Kateřina UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Pozice je určena zejména pro uchazeče se zájmem o doplnění kvalifikace a zařazení se mezi střední zdravotnický personál (Všeobecná sestra, Praktická sestra, Zdravotnický záchranář).

Pracovní náplň : pomocné práce ve zdravotnickém provozu na klinikách VFN. Požadujeme : výpis RT, zkušenosti s prací ve zdravotnickém provozu, úplné střední vzdělání, znalost práce na PC, flexibilitu a ochotu rozvíjet své schopnosti, dobré komunikační dovednosti, svědomitost, pečlivost a schopnost týmové spolupráce.

případě zájmu předem zašlete životopis na adresu použijte odpovědní formulář ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : zázemí velké fakultní nemocnice v centru Prahy, příjemné pracovní prostředí zdravotnického kolektivu, možnost osobního a profesionálního rozvoje formou certifikovaných kurzů, aktivní podpora studia, 5 týdnů dovolené a 1 týden volna na zajištění osobních záležitostí, příspěvek na stravování, další zaměstnanecké benefity.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost