SERVISNÍ TECHNIK KLIMATIZACÍ – BRNO
AC Jobs
Brno
před 1 dnem

Máte zkušenosti se servisem klimatizací, vzduchotechniky nebo chladících zařízení? Vlastníte vyhlášku č.50? Rád byste se podílel na rozvoji společnosti?

Tak mi zašlete Váš životopis! Česká firma nabízející komplexní služby v oblasti vzduchotechniky a klimatizací hledá nové kolegy na pozici : SERVISNÍ TECHNIK KLIMATIZACÍ BRNO (30-40.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • servis a opravy vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení
  • výjezdy k zákazníkům
  • komunikace se zákazníky
  • spolupráce s kolegy v servisním týmu
  • Co požadujeme?

  • SOU / SŠ v oboru elektro
  • osvědčení podle vyhlášky č. 50 / 78 Sb.
  • zkušenosti se servisem klimatizací a vzduchotechniky
  • řidičský průkaz skupiny B
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • čtvrtletní prémie
  • možnost služebního auta k soukromým účelům
  • služební telefon
  • pracovní smlouvu na dobru neurčitou
  • možnost výjezdů z místa bydliště
  • místo výkonu práce : Brno
  • Požádat