účetní
CHEMOPLAST a.s.
Blansko, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Baví tě čísla? Nevadí ti rutina? Víš, že pečlivost k práci účetní prostě patří?Pokud jsou tvé odpovědi ANO, využij jedinečnou šanci a staň se spolehlivou součástí našeho finančního oddělení.

Jak bude vypadat tvůj pracovní den?Pořizování faktur přijatých a jejich účtováníVystavování faktur vydanýchBěžné účetní zápisyVedení korunové a valutové pokladnyÚčtování bankových výpisůSpolupráce při zpracování podkladů pro měsíční a roční uzávěrkySpolupráce při zpracování podkladů pro účetní auditJak si tě představujeme?

Fajn kolega nebo kolegyně, která je pracovitá, pečlivá a je opravdu samostatná. Nezkazí žádnou srandu. A ví, že pokud není hotovo, nejde se domů.

Bez čeho se neobejdeš?Výhodou vzdělání ekonomického směruPraxe v oboru vítána, není nutnáPečlivost, spolehlivost, zodpovědnostNa co se u nás můžeš těšit?

Šanci uplatnit své schopnosti a možnost být opravdu užitečná / ýPlnou podporu nadřízeného v době zaučení i po celou dobu pracovního poměruDlouhodobou jistotu práce v menší výrobní firměStravenkový paušálPokud jsi dočetl / a až sem, zaujala tě naše nabídka, neváhej nás kontaktovat.

Nejdříve se potkáš online s naši externí personalistkou Ivou, potom s potencionálním šéfem, který se s tebou pobaví přímo o tvé pozici u nás.

Těšíme se na Tebe.První kontakt mailem nebo telefonicky.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost