Audit Specialist
SAP Services s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt : lenka.nedzelska sap.comUpřesňující informace : Popis pozice a náplň práce : Tato pozice je součástí rotačního programu, v jehož rámci projdete několika odděleními v rámci globálního oddělení Risk and Assurance Services.

Během účasti v programu se předpokládá, že se kontinuálně budete učit a pracovat na různých globálních projektech.Požadujeme : Hledáme uchazeče minimálně se třemi lety zkušeností v oblasti auditu, financí, compliance nebo risk managementu.

Hledáme nové kolegy, kteří mají výborné komunikační dovednosti, chtějí se dále vzdělávat a jsou organizovaní. Na pozici je třeba velmi pokročilá znalost anglického jazyka.

Nabízíme : o Pestrou a zajímavou práci v dynamickém a globálním prostřednío Možnost profesního růstuo Zajímavou práci v globální společnostio Příjemné pracovní podmínkyo Práce v mezinárodním prostředío Denní využití SAP softwareZaměst.

výhody : Plně hrazené stravenky, 5 týdnů dovolené, sick days, přístup do cafeterie, příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost