Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyka) - Customer Advisor (Russian and English knowledge)
Conduent Czech Republic s.r.o.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU PRÁCE : PrahaPRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. : Mariia.yatskovska conduent.com. Kontaktní osoba : Yatskovska Mariia, (tel.

420 770131898)NÁPLŇ PRÁCE : jako specialista zákaznické / technické podpory budete zodpovědný za vstřícnou a efektivní telefonickou komunikaci se zákazníky, kteří se na Vás budou obracet s technickými dotazy, týkajícími se chytrých telefonů, tabletů a dalších telekomunikačních zařízení.

Budete zpravidla prvním kontaktem pro zákazníky volající do našeho kontaktního centra.Poskytováním technické podpory pro naše zákazníky se budete snažit o splnění jejich očekávání při každém hovoru.

Jako člen týmu zákaznické / technické podpory budete vždy prezentovat společnost v pozitivním světle a vhodně vyřizovat citlivé dotazy.

POŽADUJEME : znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, komunikativní znalost anglického jazyka, dobré komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, snahu učit se.

 • Zkušenosti z kontaktního, zákaznického centra výhodou.NABÍZÍME : zázemí silné a stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí i kolektiv;
 • vstupní školení zaměřené na procesy, produkty a komunikaci. Následně pak průběžná odborná školení; příležitost profesního i osobního růstu;
 • moderní pracoviště v Praze v blízkosti stanice metra B.PRACOVNÍ HODINY : 8 hodin denně, 5 dní v týdnu (postupné nástupy na směny, směny mezi 6 : 00 - 22 : 00 hod od pondělí do neděle).

  POZNÁMKA KE MZDĚ : během 3 - týdenního školení : 16 200,- Kč / měs.. Od ukončení školení do konce zkušební doby (cca dalších 10 týdnů) : 20 500,- Kč / měs.

 • Po ukončení zkušební doby : 22 900,- Kč / měs.. V případě povýšení do náročnějšího, více technicky zaměřeného oddělení - navýšení platu na 23 200 - 24 300,- Kč / měsíčně.
 • Po roce je možné individuální navýšení mzdy v návaznosti na roční vyhodnocení dle výsledků práce.ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Stravenky, občerstvení na pracovišti, bonusy

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost