Finanční účetní - referát pohledávek
Vězeňská služba České republiky
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Kontakt : tel. : 261 03 21 06, 724 168 391, kdy : po -pá 8-12 hodin + strukturovaný životopis na e-mail : vvpankrac.pers vez.

pan.justice.cz Upřesňující informace : Finanční účetní - referát pohledávek Vazební věznice a ústav pro výkon zabezpečovací detence Praha-Pankrác.

Požadujeme střední vzdělání s maturitní zkouškou (pouze ekonomické), znalost práce na PC, praxe na obdobné pozici vítána.

Pracovní náplň : součinnost s exekutorskými úřady, soudy a ostatními orgány státní správy, zpracování agendy pohledávek propuštěných vězňů, evidence a vymáhání pohledávek vězeňské služby dle pravních předpisů (vystavení upomínky, splátkového kalendáře, prominutí dluhu), spolupráce s MV ČR (zjištění pobytu cizinců na území ČR), tajemník komise pro vyšetřování škod a ztrát, zpracování kontrol zůstatků na účtech pohledávek, vypracování hlášení o stavu škod a ztrát aj.

Pracovní doba po-čt 7 : 00h - 15 : 45h, pá 7 : 00h - 14 : 30h. Platové rozpětí dle započitatelné praxe 23230- 32420 Kč. Dovolená 25dnů + 5 dnů indispozičního volna.

Závodní stravování + příspěvky z FKSP (rekreace, kultura, sport, penzijní připojištění), parkoviště pro zaměstnance. Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku s následnou možností na dobu neurčitou.

Kontakt : pí Šandová, tel. : 261032106 nebo mob : 724168391 + strukturovaný životopis na e-mail : vvpankrac.pers vez.pan.

justice.czZaměstnanecké výhody : Podnikové stravování, příspěvky z FKSP, parkoviště pro zaměstnance

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost