ŘIDIČI AUTOBUSŮ
ARRIVA STŘEDNÍ ČECHY s.r.o.
Králův Dvůr
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Česká republika - adresa provozovny Pod Hájem 97, Králův Dvůr. Upřesňující informace : nástup možný ihned, směnnost : turnusové služby / dělené směny, uhrazení nákladů na rozšíření řidičského průkazu sk.

D. Požadavky : bezúhonnost a slušné vystupování. Zaměstnanecké výhody : náborový příspěvek 20.000 Kč náleží zaměstnanci, který vlastní ŘP sk.

D a platný profesní průkaz, 15.000 Kč náleží zaměstnanci, který má platný ŘP sk. D a zaměstnavatel mu uhradí profesní průkaz, 10.

000 Kč pokud zaměstnavatel hradí rozšíření ŘP ze sk. C na D a profesní průkaz. Benefity : výrazně zlevněné jízdné i pro rodinné příslušníky, zvýhodněný tarif volání, výplata mzdy vždy nejdéle k 12.

měsíci, ošatné a příspěvek na praní, možnost sebevzdělávání a další benefity, příspěvek na penzijní pojištění po odpracovaném 1 roce, stravné.

Kontakt : tellefonicky, osobně či e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost