ASISTENT/KA
Rudolf Sellner ČR, spol. s r.o.
České Budějovice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Společnost Rudolf Sellner ČR, spol. s r.o. byla založena v roce 1995 jako součást rakouskémateřské firmy Sellner school+office GmbH.

Po 26 letech kontinuálního růstu zaměstnáváme24 spolupracovnic a spolupracovníků, plus u nás denně nachází uplatnění i agenturnízaměstnanci.

Koho hledáme?Asistenta / ku, vstřícného a milého člověka, kterého naplňuje komunikace s lidmi, preciznost arozmanitá práce včetně výpomoci ve skladu.

Vaše pracovní náplň. práce s PC (příjem objednávek, evidence zboží, korespondence a komunikace i s mateřskou firmou v Rakousku).

kontrola příjmu a výdeje zboží. pomoc ve skladu (příprava a příjem zboží, účast na inventurách)Perfektně se na tuto roli hodíte pokud : .

máte ukončené středoškolské vzdělání. ovládáte německý slovem i písmem - podmínka, anglický jazyk výhodou. jste důslední a záleží vám na dodržování vysokého standardu kvality a pořádku.

 • jste člověkem, který má rád rozmanitou práci, zvládá stresové situace, zodpovědnost je vám vlastní, zbytek vás rádi naučíme.
 • řidičský průkaz sk. B - výhodou. dobře ovládáte MS Office především Excel. nevadí vám výpomoc ve skladuCo Vám nabízíme. Pracovní smlouva na HPP.

  Chováme se lidsky, přátelský kolektiv. Mobilní telefon i k soukromým účelům. Zajímavé osobní ohodnocení, 13. a 14.platPošlete nám svůj životopis v českém a německém jazyce.

  Budeme rádi, pokud připojíte ipár vět o sobě a motivaci proč pracovat u nás.Pokud nám padnete do oka, rádi se s vámi potkáme a osobně si popovídáme o vzájemnýchočekáváních.

  A pokud to mezi námi zajiskří, rádi Vás co nejdříve přivítáme v našem týmu.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost