operátor ve strojírenství
Randstad
Chabařovice, Ústecký kraj
před 15 dny

job description

Hledáte stabilní a dlouhodobé uplatnění? Nebojte se zapojit do našeho týmu! Nabíráme každý týden!!!

Pro klienta se sídlem v Ústí nad Labem Chabařovicích hledáme šikovné operátory a operátorky do výroby! Za dobře odvedenou práci nabízíme velmi dobré mzdové ohodnocení! V případě Vašeho zájmu, nás neváhejte kontaktovat na níže uvedeném emailu nebo telefonu.

co budete dělat?

  • montáž výrobků
  • obsluha stroje, drobná údržba
  • příprava polotovaru / výrobku, části výrobku k dalšímu zpracování
  • kontrola kvality hotových výrobků
  • balení hotových výrobků
  • co vám nabídneme

  • nástup na hlavní pracovní poměr - ihned!
  • dlouhodobá spolupráce - po zaučení přestup do kmenového stavu
  • velmi zajímavé a motivační platové ohodnocení / až 24 tis / při běžném fondu pracovní doby
  • jasně definovaný a transparentní systém kariérního růstu v rámci společnosti
  • bonus za doporučení kandidáta 3000,-Kč
  • možnost placených přesčasů
  • závodní stravování
  • dobrá dostupnost linkové dopravy
  • při nástupu obdržíte pracovní oblečení, neplatíte též nic za vstupní LP

    co od vás očekáváme

  • manuálně zručný, šikovný
  • spolehlivý a loajální s chutí do práce
  • dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
  • časově flexibilní - práce na směny, nástup ihned
  • Těším se na Vaše reakce!

    Monika Hempelová, consultant, Randstad

    Step 2