Sezónní řidič silničář
Silnice LK a.s.
Nová Ves nad Nisou
před 5 dny
source : Hitprace

Náplň práce : " Řízení silničních motorových vozidel nad 12t a jejich běžná údržba" Provádění zimní údržby silniční sítě vč.

práce na speciální technice" Operativní zajišťování průjezdnosti, regulace a řízení dopravy" Vedení záznamu o době řízení, bezpečnostních přestávkách a době odpočinku" Odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a POPožadujeme : " ZŠ / SOU " Praxe v řízení nákladního automobilu min.

1 rok podmínkou" ŘP. sk. C podmínkou" Profesní průkaz podmínkou" Časová flexibilita" Samostatnost, spolehlivost" Ochota dále se profesně rozvíjetNabízíme : " Sezónní práce od 1.

11. 2019 do 31. 3. 2020" Práce na směny " 5 týdnů dovolené" Paušální stravné 1 400,- Kč / měsíc" Možnost prodloužení pracovního poměru " Další odměny v závislosti na hospodaření společnosti" Sociální fond Kontakt : telefonicky nebo emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost