OBCHODNÍ ZÁSTUPCE
ARTWELD s.r.o.
Liberec, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : - ARTWELD s.r.o. - středisko Liberec, Nádražní 120, 460 06 Liberec 6Popis pracovního místa : - Plní úkoly zadané vedoucím střediska.

 • Získává a udržuje si nadstandardní znalosti o produktech, které nabízí.- Aktivně vyhledává a oslovuje potenciální zákazníky.
 • Navštěvuje zákazníky v přiděleném regionu, zjišťuje jejich potřeby a obchodní potenciál.- Navrhuje a prezentuje řešení potřeb zákazníků (stroje, vybavení, spotřební materiál).
 • Poskytuje zákazníkům poradenství, podporu a informace.- Vytváří a konzultuje cenové nabídky se zákazníky, získává zpětnou vazbu.
 • Pomáhá při provádění inventur.- Vede záznamy o jednáních se zákazníky a jejich požadavcích. - Vystavuje prodejní doklady, provádí základní zaškolení zákazníků na používání prodaných strojů a zařízení.
 • Komunikuje se zákazníky v případě poruch a reklamací.- V případě potřeby zajišťuje také přepravu zboží k zákazníkovi.- Komunikuje s dalšími středisky společnosti.
 • Požadavky : - SŠ / VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru- praxe v obchodování s technickými komoditami výhodou- PC dovednosti : MS Office- ŘP sk.

  B - aktivní řidič- Obchodní dovednosti, komunikativnost- Prezentační dovednosti- Schopnost týmové práce, samostatnost, pečlivost- Analytické myšlení a asertivitaNabídka společnosti : - Práci ve stabilní obchodně-výrobní společnosti - Dlouhodobé, perspektivní zaměstnání- Profesionální i osobní rozvoj- Odborné vzdělávání- Stravenky- Vitamínové balíčky- Přání k životním a firemním jubileím- Pravidelný teambuildingPodrobnější informace k této pozici Vám poskytne : Jana Wollmannová, personální manažerka, t.

  č. : 722 077 133, email : jana.wollmannova artweld.cz

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost