Senior účetní
Connect Economic Group s.r.o.
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Informace

ČR je vedeno kolem 4 milionů ekonomických subjektů všechny mají zákonnou povinnost vést účetnictví a řádně platit daně.

Účetnictví a daně jsou však pro spoustu podnikatelů velkou neznámou, nevyznají se v tom. Přitom jakékoli pochybení u finančních institucí padá na jejich hlavu a mohou jim vyměřit nemalé pokuty.

A proto jsme jejich partnery s jasnými pravidly, maximální zodpovědností a s týmem skutečných profesionálů na účetnictví, daně a mzdy.

Poskytujeme našim klientům veškeré služby řádně a včas. Díky nám dále získávají důležité informace pro řízení svých firem.

Poskytujeme účetní, mzdové a daňové poradenství více než 200 klientům. Klientské účetnictví je zřejmě ta nejnáročnější oblast v tomto oboru.

Zároveň však tou nejzajímavější a je vhodná pro všechny, kdo se chtějí učit novým věcem a profesně se rozvíjet.

Finanční účetní je skutečný poklad to my v CEG dobře víme!

A v tuto chvíli hledáme další odborníky do našeho týmu.

Je jen na vás, jak rychle se dokážete začlenit na pozici senior účetní a kam profesně míříte. My vás vždy podpoříme pokud z vaší strany vidíme zájem o rozvoj! V našem týmu odborníků máte oporu nejen v týmu senior účetních, ale také v hlavní účetní Anně a daňovém poradci Tomášovi.

Práce u nás probíhá v POHODĚ - jak účetním softwaru, tak atmosféře v kanceláři. Jako finanční účetní budete úzce spolupracovat se senior účetními, kteří Vás budou zaučovat a postupně Vám předávat své klienty.

Hlavní účetní vás bude průběžně odborně rozvíjet a kontrolovat váš pokrok.

Naši senior účetní se podílejí na vašem odborném růstu a zaučení. Ze začátku kontrolují vaši práci, postupně vám pomáhají pochopit celý proces práce, až vám předají i kompletní komunikaci s klientem.

Každý klient je zcela specifický, proto je nezbytné vědět, jak správně postupovat při zpracování jeho účetnictví. Pokud vy uděláte chybu, musejí ji kolegové dlouze a nákladně opravovat.

Proto pozorně poslouchejte, když vám vysvětlují specifika daného klienta, a jestliže si nejste jistí, co máte udělat, raději se znovu zeptejte.

Žádná otázka není špatná, ani zbytečná. Pokud se vyskytne situace, se kterou vám nedokážou poradit senior kolegové v týmu, využijte odbornosti hlavní účetní, která se za svou dlouholetou praxi setkala s mnoha účetními hlavolamy .

Komunikace je u nás základ, ať už se jedná o základní dotazy, či skvělé nápady. Když máte svou práci hotovou, komunikujte ji svému nadřízenému, aby ji mohl zkontrolovat a zadat vám práci novou.

Očekáváme z vaší strany aktivní a zodpovědný přístup k práci to znamená, přítomnost v kanceláři každý pracovní den a pracovní nasazení.

Na místě navíc slyšíte, jaké případy řeší vaši kolegové, takže se tím také postupně učíte.

Jsme otevřeni novým nápadům a způsobům, jak dělat naši práci efektivněji. Pokud umíte něco, co by mohlo být pro celý tým přínosem, podělte se o to s námi.

U nás mají všichni prostor k tomu, aby předávali své cenné zkušenosti a rady. Ať už v podobě interních školení pro celý tým, či jako lektoři odborných seminářů, které poskytujeme pro veřejnost.

Pravidelně pořádáme odborná školení celého týmu. Chcete-li se vzdělávat v určité problematice, naše hlavní účetní Vás vyslechne a proškolí Vás.

Chceme mít totiž v týmu skutečně odborníky, kteří se chtějí neustále vzdělávat a poskytovat služby nejlepší kvality.

Účetní sólisté, bouchači dokladů a ti, kteří s úderem 17 hodiny mají nohu ven ze dveří, u nás nemají místo!

Po skončení zkušební lhůty, odborném zaškolení a kompletním převzetí přiřazených klientů můžete využívat naše firemní benefity.

Každý účetní si u nás může po dohodě nastavit flexibilní pracovní dobu.

Respektujeme, že se občas může stát, že nemůžete přijít do kanceláře a chcete pracovat z domova. Požadujeme však otevřenou komunikaci z vaší strany - vše musí probíhat dle předem schválené vzájemné dohody.

Pokud budete pracovat z domova, je Vaší povinností nám sdělit, kdy jste časově dostupní a jakou práci jste odvedli.

Stejně důležitý je pro nás všechny i osobní rozvoj, který probíhá s certifikovanou terapeutkou Magdou. Jako další z benefitů máte plně hrazené 2 hodiny osobního rozvoje, kde můžete probrat v soukromí vše, co Vás trápí a stojí v cestě Vaší představě o spokojeném životě.

Naše problémy nás doprovázejí všude, ať už jsme doma, či v práci - a my chceme mít spokojené kolegy, kteří budou s radostí přicházet i odcházet z kanceláře každý den.

Jestliže Vám sedí obě strany naší účetní šibenice, pošlete nám své CV

Co od vás očekáváme

Předpoklady pro kvalifikaci na tuto pozici :

 • absolvované studium ekonomického charakteru
 • znalosti a praxe s klientským účetnictvím a daněmi
 • schopnost zaúčtovat účetní doklady (faktury vydané, faktury přijaté, bankovní výpisy a další)
 • připravit všechny podklady k DPH a podat DPH
 • připravit podklady pro daňového poradce k DPFO a DPPO
 • profesionálně komunikovat se svými kolegy, nadřízenými a především klienty
 • angličtina slovem a písmem
 • Co vám nabízíme

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost